Şehirler Arası Nakliyat

Home  >>  Şehirler Arası Nakliyat

Yorucu ve bir o kadarda sevilmeyen bir uğraş olan taşınmaya birde şehirler arası taşınma söz konusu olduğunda bu durumun altından nasıl kalkacaklarını kara kara düşünür insanlar. Eskiden kendi imkanları ile taşınma uğraşı verilirken bu durumu kolaylaştıran bir sektör haline gelen nakliye ve taşımacılık alanında ilerleme kat edilmiş durumda. Artık neyi nasıl yapacağız nasıl üstesinden geleceğiz diye düşünmenizi sizin yerinize biz gerçekleştiriyoruz.

Piyasada bir çok nakliye adı altında iş yapan korsan taşıma firmaları olması taşımacılık hizmeti satın alacak kişilerin şirket seçimi yaparken dikkat etmeleri gereken hususlar vardır. Bunların içinde en önemlisi kaliteli hizmet almak ve verdikleri ücretin karşılığını görmektir. Bunun için şirket seçerken ekspertiz hizmetlerinin olup olmadığına, nasıl bir taşımacılık yapılacağını detaylı bir şekilde öğrenmelidirler.

Alsancak Nakliye firması olarak son teknoloji imkanları ile devamlı kendini yenileyen ekipmanları, personeli ve araçları ile en iyi hizmeti en uygun şekilde vermektedir.

Taşıma için gerekebilecek hidrolik ve teleskopik asansöründen son model araçlarına ve özel malzemeden üretilmiş paketleme meteryalleri ile güvenli bir nakliye hizmeti sunmaktadır. İlk olarak şehirler arası taşımacılık hizmeti firmamız tarafından ücretsiz olarak yerinde yapılacak keşif için gönderdiğimiz ekspertiz tarafından tüm taşınma aşamaları gerekli olan materyaller ve taşınacak eşyaların durumları ile nereye gidileceğine kadar her türlü detaylar yazılı olarak sözleşmeye konu olacak şekilde taşınmayı talep eden kişi ile birlikte hazırlanır. Ekspertiz raporuna göre belirlenen fiyat karşı tarafa ibraz edilerek hukuki bir dayanak olan sözleşme karşılıklı olarak imzalanarak nakliye süreci başlatılır. Tüm taşıma belgelerine sahip olan firmamız şehir arası yollarda yaşanabilecek denetimlerde her hangi bir sorun yaşanmasına engel olur.

Sözlemede belirtilen taşınma zamanında tam ekip ve techizat ile hazır olunur. Ekspertiz tarafından gerekli görülmesi durumunda asansör hizmeti taşımacılık içindeki ücrete dahil edilerek ekstradan ücret çıkartılmadığı gibi sorunsuz bir taşımacılık hizmeti sunarız. Demonte ve monte tüm mobilyalar işinde usta kişiler tarafından sökülerek özel paketleme malzemeleri ile kaplanır. Tesisat ile ilgili sökülmesi gereken beyaz eşyalar termosifon gibi aletlerde sökülerek ambalajlanır. Taşıma ekibi tarafından belirlenen şekilde araçlara yerleştirilmek üzere taşınması sağlanır. Kırılacak tüm eşyalar sarılarak özel kutulara yerleştirilerek sağlam hale getirilir. Tüm eşyalar araca taşınarak öncelikle ağır ve yüksek tüm eşyalar aracın en arkasından başlayarak yerleştirilir. Tüm evin taşınma işlemi başladığında yine aynı ekip ile yeni adrese eşyaların götürülme süreci başlar. Firmamız tarafından güzergah konusunda müşterimizin isteği ile bilgilendirme sağlanır. Yeni adrese gelinmesi ile her bir eşya istenen yere monte edilerek alındığı haline getirilecek şekilde yerleştirilir. Tüm eşyalar alındığı gibi teslim edilerek vedalaşılır.

Şirket seçimi güven ve karşılıklı anlaşmalar ile sağlanırken en iyi hizmeti almanıza olanak sağlamasıdır. Bu açıdan Alsancak Naliye olarak her zaman iyileşerek kendimizi geliştirmekte ve nakliye konusunda son teknoloji ile çalışarak müşteri memnuniyetini en üst planda tutmaktayız. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun biz işimizi severek yapıyor ve bu sevgiyi işimize katarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için http://sehirlerarasinakliyat.net.tr kurumsal web sitemizi inceleyebilirsiniz.