Parça Eşya Taşıma

Home  >>  Parça Eşya Taşıma

Güçlü bir ekibe ve teknolojiye sahip olmak korsan nakliye işlemi yapan kişilerden daha pahalıya hizmet verdiğimiz anlamına gelmez. Daha güvenilir, daha titiz, daha dikkatli, planlı, ve kendi kazanırken çalışanlarınada kazandıran olmamız anlamına gelmektedir. Bu açıdan taşıma işlemi yaptıracak kişilerin sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimize ve hizmetlerimizin karşılığı oluşan referanslarımızdan bilgi alabilirler.

Nakliye alanında ihtiyaç duyulan taşımacılık araç ve gereçleri Avrupa’nın teknolojilerinden faydalanılarak ekipmanlarımızı devamlı yenilemekteyiz. Özellikle hidrolik ve teleskopik asansör, hijyenik paketleme malzemeleri ve sırf taşımacılık için hazırlanan araçlarımız kadar işini ciddiye alan, profesyonel işin ehli güler yüzlü, çalışma kadromuz ile firmamızın farkını ortaya koymaktayız.

Alsancak nakliye olarak verdiğimiz bir çok hizmet içinde yer alan parça eşya taşımacılığı konusunda da hızlı taşımacılık kadar, depolama imkanının sağlanması ve taşınacak parça eşyaların tespit edildikten sonra yerine ulaşana kadar yapılan işlem hizmetini en uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile verilecek hizmetin kalitesi ve detayları hakkında bilgi verilerek, yapılacakların hepsi ekspertiz ve taşıma talep eden kişi arasında yapılacak yazılı sözleşmede belirtilir.

Firma tarafından uygun ortamın oluşturulması ve parça eşya taşımacılığının yapılması istene gün ve saatte sözleşmeye ilave edilerek fiyatlandırılır. Her iki tarafında mutabakata varması ile parça eşyalar belirtilen tarihte ve saatte taşınacak eşyalara göre gerekli ekip ve ekipmanlar ile adrese gidilerek gerçekleştirilir.

Alsancak parça eşya taşımacılığı genelde 1+0 ve 1+1 dairelerde oturan ve çok eşyası olmayan tek yaşayan öğrenci, memur gibi kişilerin adres değişikliği yapmak istemelerinde, yazlık evlerine eşya göndermek isteyen kişilerde daha çok müracaat edilir. Şehir içinde olduğu kadar şehirler arası da parça eşya gönderimi söz konusudur. Parça gönderimlerinde amaç taşınacak eşyayı daha uygun bir fiyata aynı yöne gönderim yapan başka kişilerinde eşyaları ile aynı araca yerleştirilerek gönderilmesi işlemidir.

Şüpheye düşen ve gönderecekleri eşyaların kayıp olma gibi durumlarını veya karışma ihtimallerini düşünenler için yapılan sözleşmede belirtilen tüm eşyalar araçlara yol güzergahlarına göre sıralanarak ve eşyaların arasına bloklar konarak gönderilen adreste teslim alacak kişiye iletilmesi işlemi olduğu için Hiçbir sorun yaşanmaz. Burada tek dezavantaj taşıma işleminin belli bir süre depolarda muhafaza edilme işlemidir. Fakat genelde bu süre en fazla bir iki günü geçmemektedir.

Eşyaların taşınması işlemi için belirtilen süre içinde adrese gönderilen ekip tarafından büyük bir titizlikle monte edilen eşyalar sökülerek özel ambalajlamalar ile muhafaza edilecek hale getirilir. Kırılacak eşyalarda ambalajlanarak kutulandıktan sonra taşınması gerçekleştirilerek araçlara yerleştirilerek yeni adreslerine iletilmek üzere depolarda muhafaza edilir. Daha sonra aynı yöne gidecek tüm eşyalar araçlarımıza indirilecekleri yere göre ilk indirilecek en sona şeklinde yerleştirilip yola çıkartılır. Ve taşınma talebinde olan kişiye yol güzergahı hakkında bilgilendirme yapılır. Teslim edilecek adrese gelindiğinde ise ekibimiz tarafından tüm parçalar alındığı gibi yerleştirilerek montajlarıda yapıldıktan sonra güler yüzlü bir şekilde ayrılınır. Bu işlemin tercih edilmesinin sebebi ise az eşyayı daha uygun fiyatlara taşımacılığının yapılmasıdır.

Parç eşya taşıma için daha detaylı bilgiyi http://www.parcaesyatasima.com.tr kurumsal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.