Ofis Taşıma

Home  >>  Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı diğer taşınma işlemlerinden farklı olarak yüksek katlı binalarda yer almaları nedeni ile asansörlü taşımaların yapılmasına neden olur. De-monte ve monte edilerek oluşturulan eşyaların ise sökülüp takılmasında marangozluk hizmetinin verilmesi gereken ve darbe almayacak şekilde ambalajlanıp, taşınmasının sağlanmasıdır.

Öncelikle nakliye hizmeti veren firmaların aracılık hizmeti veren ve size yerinde tespit yapmadan fiyat veren firmalardan ziyade yerinde tespit ettirmeniz işini ciddiye almayı, kaliteyi ve güveni beraberinde getirecektir. Piyasada bu şekilde aracılık hizmeti veren bir çok firma vardır. Fakat ekipleri günlük işe göre bulunan elemanlardan oluşturulduğu için eleman hataları ile sorun yaşanma ihtimalini de ardında getirmektedir.

Ofis taşımacılığı yapılacağında firmadan gelen bir ekspertiz yapılacak tüm uygulamaları, nereden nereye gidecek, sigortalanması gereken eşyalar, risk içeren parçalar göz önünde bulundurularak bir fiyat belirlemesi yapılır. Nakliye talebinde bulunan ofis yetkilisi tarafından kabul edilmesi durumunda ise bir sözleşme düzenlenerek tüm yapılacaklar nakliye işleminin hukuki bir dayanak olması açısından yazılı belge haline getirilir.

Alsancak Ofis Taşıma

Alsancak Ofis Taşımacılığı

Alsancak ofis taşıma işlemi yapacak firmanın öncelikle tüm resmi taşıma belgelerine sahip olmaması yol güzergahında polis kontrolü yapıldığında gününüzü karakolda geçirmenize sebep olacaktır. Bu açıdan güvenilir bir firma ile çalışmak hem sizin hem eşyalarınızın garanti altına alınmasına olanak sağlar. Bu açıdan biz EGETUR ailesi olarak Avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz.

Güçlü bir ekibe sahip olan firmamız, deneyimli ve tecrübeli olup işine hakim niteliklere sahiptir. Günlük ekip ayarlayarak geçici ekip ile çalışmayıp, tüm çalışanlarımız ile büyük bir aileyiz. Ofis taşımacılığı konusunda da oldukça tecrübeli olmamız işimize olan güvenimizi bir kat daha arttırmakta.

Ofis taşımacılığı yaptıracak kişilerin müracaatı ile başlayan sürecimiz hızla sonuçlandırılmaktadır. Ekspertiz tarafından yapılan keşif ile belirlenen ücret ve taşımanın niteliği belirtilen gün ve saatte gerçekleştirilir. Ekip ve ekipmanlarımız ile taşıma yapılacak ofis eşyaları büyük bir özen ile monte edildikleri gibi sökülerek çarpma sonucu zarar görmemesi için özel kaplamalarla sarılarak muhafaza altına alınır. Tüm malzemeler bu şekilde paketlenerek kapalı araçlarımızla taşınması için muntazam şekilde yerleştirilir. Ambalajlama harici kutulara yerleştirilecek malzemelerde büyük bir itina ile karton kutulara yerleştirilir. Tüm malzemelerin paketlemesi bittikten sonra taşınma işlemine geçilir. Ofisin yeri konumu ve yüksekliği baz alınarak bazı durumlarda asansörlü hizmet gerektirir. Bu işlem ön tespit aşaması sırasında ekspertiz tarafından belirlenir ve ona göre ücretlendirilerek son anda bir sürpriz ile karşılaşmazsınız. Taşınma işlemi bittikten sonra ekipçe yeni ofise gidilerek yerleşme işlemi sökülen tüm parçaların yeniden monte edilmesi ile eski haline getirilerek sağlam bir şekilde teslim edilir.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizin karşılıklı doyum içinde gerçekleşmesinin mutluluğu ile vedalaşır ayrılırız. Firmamızın her türlü taşıma belgesine sahip olması ile yolculuk sırasında hiç bir sorun yaşanmaz. Tüm işlemler güven çerçevesi ile gerçekleştirilir. Bu şekilde gerçekleştirilen ofis taşımacılığı hizmetimiz için http://www.ofistasimaistanbul.com internet sitemizi ziyaret edip, bir telefon etmeniz bizim için yeterli olacaktır.